19 آگوست 2016

سری اول گزارش تصویری شب موسیقی دومین جشنواره ضد استکباری طبس

|
1 نظر
|

برندگان «طبس» معرفی شدند/ تندیس جشنواره برای حامد زمانی

مراسم پایانی دومین جشنواره شعر، سرود و موسیقی ضد استکباری «طبس» با معرفی برگزیدگان بخش های مختلف در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، آیین پایانی دومین جشنواره شعر، سرود و موسیقی ضد استکباری «طبس» چهارشنبه ۲۷ مرداد ماه با معرفی برگزیدگان بخش های مختلف در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد.

در این مراسم که با حضور قابل توجه هنرمندان و گروه های شرکت کننده جشنواره برگزار شد، برگزیدگان بخش های سرود، موسیقی، شعر و نماهنگ معرفی شدند.

هیات  داوران بخش نماهنگ دیپلم افتخار جشنواره را به نماهنگ «گله از گرگ» به کارگردانی حامد جلالی کاشانی و نماهنگ «مرگ بر آمریکا» به کارگردانی حمید عبدالله زاده تقدیم کرد. در این بخش تندیس جشنواره به نماهنگ «ارغوان» به کارگردان مهدیار عقابی تقدیم کرد.

هیات داوران بخش شعر نیز دیپلم افتخار جشنواره را به مجید موسوی، علیرضا رجبعلی زاده کاشانی و مهدی جهاندار تقدیم کرد. تندیس این بخش هم به آرش پورعلیزاده و آرمین یوسفی و جایزه ویژه استاد سبزواری نیز به حسن خسروی وقار اهدا شد.

در بخش موسیقی نیز هیات داوران ضمن تقدیر از اثر «نحن نقاوم» از مرتضی حیدری آل کثیر، دیپلم افتخار جشنواره را به اثر «جرم پرواز» از پویا بابایی تقدیم کرد. تندیس جشنواره  در این بخش نیز به قطعه های «آزادی قدس» از جواد حسن زاده، «عمار داره این خاک» از حامد زمانی و «من و کاخ سفید یهویی» از علی نصیرنژاد تقدیم گردید.

1 نظر

ارسال دیدگاه